14 december:
Op de mini marathon in Sonnega reden meerdere leden van de burcht mee. Nathalie Ruardy behaalde samen met haar dubbelspan pony’s Roosje en Charlie een mooie 3e prijs. Ook Isabella Ruardy deed mee met haar pony Veralinda van Nuova en ze behaalden een mooie 4e prijs in de jeugdrubriek!
7 december:
Isabella Ruardy deed mee aan de mini marathon in Wierden. Hier behaalde ze samen met haar groom Jouke Ruardy een mooie 2e prijs in de jeugdrubriek!
17 november:
Nathalie Ruardy deed mee aan de mini marathon in Roden ze reed haar debuut met haar dubbelspan pony’s Roosje en Charlie. Ze behaalde een 2e prijs! Ook Isabella Ruardy reed hier haar debuut ze reed mee in de jeugdklasse en behaalde samen met haar pony Veralinda van Nuova een mooie 3e prijs!
Image
9 november:
Isabella Ruardy reed mee aan het indoor concours in Genemuiden. Ze reed met haar pony Olga een foutloos parcours met voor stijlpunten 68,5 punten. Hiermee behaalden ze een 1e prijs in de klasse B-C!
Image