Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pvub350918/domains/menverenigingdeburcht.nl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pvub350918/domains/menverenigingdeburcht.nl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/pvub350918/domains/menverenigingdeburcht.nl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
Onderscheiding Roelof Jan Kruit | Paardensportvereniging de Burcht
Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/pvub350918/domains/menverenigingdeburcht.nl/public_html/wp-includes/post-template.php on line 284
Roelof Jan Kruit heeft een koninklijke onderscheiding gekregen.  Al vanaf de jaren 70 is Roelof Jan Kruit actief binnen de Hervormde Gemeente in Bant. Daarnaast is hij bestuurlijk actief binnen de Drentse Vereniging ’t Nije Landschap’ waar hij erelid van is. Ook zet hij zich in voor PSV De Burcht.
Onderscheiding Roelof Jan Kruit
%d bloggers liken dit: